Reference

Služby Martiny využíváme již řadu let a musím přiznat, že spolupráce s ní je pro celou naši rodinu velmi příjemná. Vzhledem k tomu, ze často jezdíme na dovolenou i s našimi prarodiči, Martina je pro nás jednoznačnou volbou v možnosti postarání se o naše dvě kočky. Podle fotografií, které nám vždy posílá, soudím, že si naše kočky hlídání maximálně užívají. Dostanou nejen najíst a čisté záchody, ale i servis v podobě česání, drbání a hraní si. A bonus v podobě zalévání květin a vybíráni schránky nemusím ani zmiňovat. Jsem ráda, že takové praktické služby existují! Děkuji!
Vendula Vlková (květen 2021)Thank you for looking after our cats so well over the last 3 years. It has been so reassuring for us to know you were here with them when we were away...
(klienti, kteří se stěhují z Prahy - září 2015)


Martina, writing to let you know how much we appreciated your care for Rupert while we were in Prague. I never worried when we were away because I knew how well you treat cats in your care. He loves to play, and you were great at keeping him entertained and engaged. When we come back (some day I hope soon) we will ask you to watch Rupert again.
(moji klienti z USA)