Jak to funguje

Hlídám kočky různého stáří, domácí (bytové), i ty, co jsou zvyklé chodit ven (nebo většinu času tráví venku a domů přijdou na jídlo), plaché i společenské.
Během pravidelných návštěv zajistím i drobné praktické věci v domácnosti - dle aktuální potřeby (zalití květin a vybírání schránky je samozřejmostí).

Oblast, kde působím
Pouze Praha - pravý břeh Vltavy (kromě některých okrajových částí - sever po Troju, Kobylisy a Prosek včetně, jih po Michli, Spořilov a Záběhlice), levý břeh: pouze Holešovice, Letná.

Do objednávky (mailu nebo Whatsappu) prosím uveďte Vaši adresu a od kdy do kdy hlídání potřebujete, případně jak často, a kdy se Vám hodí se předem sejít.
Po přijetí objednávky (mailem, telefonicky nebo jiným způsobem) se s Vámi co nejdříve spojím, domluvíme datum a čas schůzky. Během ní se seznámím s Vaší kočkou / s Vašimi kočkami, sepíšeme seznam úkolů, podepíšeme Dohodu o hlídání, a převezmu si klíče. V domluvené dny potom Vaši kočku navštěvuji (tak často, jak si přejete - dvakrát nebo jednou denně, obvykle ve stejnou dobu) a strávím s ní podle potřeby 30-60 minut. Kromě nakrmení, výměny vody a vyčištění kočičího záchodu, se kočce věnuji (mazlení, drbání, česání a hry). Pokud je potřeba, podám kočce její běžné léky (včetně aplikace inzulinu nebo injekcí antibiotik). V případě vážnějších problémů s kočkou nebo domácností Vás ihned kontaktuji.

Z každé návštěvy Vám pošlu na mobil nebo mail report s fotkou / fotkami, případně video.